Dlaczego Joga dla Firm?

Po to, aby zadbać o zdrowie, samopoczucie, a także efektywność pracowników. Jest to ponadto skuteczna metoda radzenia sobie ze stresem, a także pracy pod presją czasu. Uspokaja i harmonizuje umysł oraz ciało. Poprawia jakość myślenia, a także zadowolenie pracowników, a zatem ich motywację do pracy. 

Pomaga zwalczyć szkodliwe skutki siedzącego trybu życia, a także zachęca inspiruje pracowników do prowadzenia zdrowszego stylu życia. Skutecznie pozwala zadbać o Twoich pracowników, a zatem i o Twoją firmę i jej działania!

 

Skontaktuj się!

Korzyści:

Poprawa zdrowia oraz kondycji psychicznej i fizycznej pracowników.

Więcej energii do działania, a także lepsza koncentracja!

Większa motywacja i zaangażowanie do pracy.

Oszczędność czasu na dojazdy na zajęcia (gdy są prowadzone w biurze, bądź w online).

Korzystny benefit pozapłacowy dla obecnych jak i nowych pracowników.

Profilaktyka zdrowotna w szczególności przy siedzącym trybie pracy.

Jak to wygląda?

Spotkania Online

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego świata, a także coraz popularniejszej pracy zdalnej – niezależnie od lokalizacji za pośrednictwem np. social mediów mogę spotkać się z Twoimi pracownikami, gdzie będą wspólnie praktykować w biurze, bądź każdy w swoim domu! Niezależnie od czasu i miejsca!

Zajęcia regularne

W postaci np. cotygodniowych (lub częściej) spotkań w biurze. Mogą odbywać się przy biurku, sali konferencyjnej bądź w specjalnie wynajętej przestrzeni poza firmą. Ich poziom jest dostosowany do grupy ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb jak i trybu życia pracowników. Obejmują m.in. łagodne ćwiczenia jak Joga dla Kręgosłupa, Joga przy Biurku z wykorzystaniem krzesła, nauka prostych technik oddechowych jak i relaksacyjnych oraz prawidłowej postawy ciała.

Warsztaty/Eventy

Jednorazowe warsztaty, których tematykę ustalamy wspólnie w zależności od potrzeb. Mogą uatrakcyjnić działanie Twojej firmy, a także korzystnie wpłyną na stałych jak i nowych pracowników. W siedzicie firmy lub poza np. w trakcie imprez integracyjnych.

Oferta jest przedstawiona indywidualnie. Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Prowadzę własną działalność gospodarczą, zatem wystawiam fakturę za usługę.