Joga dla DZIECI

Magiczne wprowadzenie dziecka w świat Jogi poprzez zabawę jak i zdrowy ruch! Ogrom uśmiechu, dobrej zabawy, radości, a także niezwykle cennej nauki koncentracji i uważności. A świat asan… w świecie dziecka jest o wiele ciekawszy!

Kto z Was zna Pozycję Wąchającego Psa, Surfera, a nawet… Jamnika?

 Uwielbiam pracę z dziećmi i daje mi ona ogrom satysfakcji! Nikt bowiem nie pokaże szczerszej radości niż… DZIECKO!

„Sposób, w jaki mówimy do naszych dzieci, staje się ich wewnętrznym głosem.”

Peggy O’Mara

Korzyści praktyki dla Małych Joginów:

Zdrowy Ruch

Ruch jest podstawa prawidłowego rozwoju dziecka. Współczesny – siedzący tryb życia dotknął nawet dzieci! Ponadto joga przyśpiesza metabolizm i pozwala utrzymać prawidłową wagę ciała. 

Poprawa postawy ciała

Wzmocnione i elastyczne ciało!  Zdrowy kręgosłup oraz nauka prawidłowych wzorców ruchowych. Joga zwiększa zakres ruchu i sprawia, że dzieci są bardziej elastyczne.

 Dotlenienie

Nauka dostosowanych do Dzieci technik oddechowych. Świadomy oddech! A dzięki temu dotlenione i mniej zestresowane Dziecko! Jest to też piękna nauka wyciszenia i relaksu.

 Emocje

Wyciszone i spokojniejsze Dziecko. Rozmowa o emocjach i o tym jak wpływają one na ciało i umysł Dziecka. Niezwykle istotny element w dzisiejszym świecie, gdzie wiele dzieci boryka się z emocjonalnymi problemami.

 Koncentracja

Na co dzień dziecko ulega wielu sytuacjom stresowym, a także przebodźcowaniu. Uniemożliwia mu koncentrację jak i wyciszenie. Joga to piękna nauka koncentracji i uważności. 

 Zabawa

Joga to przede wszystkim dla Dziecka świetna zabawa! Praca z wyobraźnią, która pobudza kreatywność, a także… sprawia, że na buzi dziecka pojawia się najszczerszy na świecie uśmiech!

 

Jestem certyfikowanym Instruktorem Jogi dla Dzieci,  a przede wszystkim praktykiem i Mamą!

Psychologiem z wykształcenia, a także przez wiele lat pracowałam z dziećmi na ściance wspinaczkowej ucząc ich pierwszych kroków w świecie wspinania. Ponadto wspierałam Dzieci na rozmaitych półkoloniach czy obozach wspinaczkowych. 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Jest czas na zabawę, dynamiczną rozgrzewkę oraz wyciszenie. Niezbędne są super jogowe-gadżety, które przyciągną uwagę każdego Szkraba! Sporo się relaksujemy, uważnie oddychamy, a także bardzo dużo uśmiechamy! Wymyślamy wspólnie z Dziećmi swoje własne asany oraz opowiadamy fascynujące joga-bajki. Jest kreatywnie i z uśmiechem!

Chcesz poznać moją ofertę?

Zajęcia prywatne, dla szkół oraz przedszkoli. Skontaktuj się ze mną, aby, zapoznać się ze szczegółową ofertą i możliwościami współpracy.

Napisz do mnie!